Jdi na obsah Jdi na menu
 


Cestovní seznam - Přebalovací souprava

4. 9. 2007

Obrazek

Obsah zleva:

  • vlhčené ubrousky na ruce,
  • jednorázová přebalovací podložka,
  • igeliťáky na znečištěné plinky,
  • krém na obličej,
  • krém na zadeček,
  • hračka na zabavení dítěte,
  • čistící ubrousky na zadeček,
  • látková plinka,
  • jednorázové plinky (počet podle délky výletu)

Obrazek

Taška - záleží na vás, já jsem vystřídala různé, až jsem si nakonec ušila vlastní. S kapsami - každá potřeba má vlastní kapsu. Je to přehledné, praktické a okamžitě ukliditelné.

Návod na ušití takovéto přebalovací tašky naleznete v následujícím článku.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Návod na přebalovací tašku

(Za Radánek - Šárka, 17. 3. 2008 20:50)

Milá Petro, děkuji za váš komentář, spřízněná duše vždy člověka potěší. Taky nemám ráda, když se mi věci v batohu hroutí. Proto používám batoh na notebook, kde je vevnitř zvláštní kapsa. Když z ní vytáhnu přebalovací soupravu, ostatní obsah zůstane nedotčený. Taky je tento batoh určený pro větší zátěž a proto má speciální popruhy, díky kterým i těžký batoh na zádech skoro necítíte. Návod na přebalovací tašku najdete ve zvláštním článku. Pokud budete mít nějaké nejasnosti, klidně mi napište. (email: radanek.estranky@centrum.cz)

přebalovací souprava

(Petra, 12. 3. 2008 12:02)

Ahoj, také jako vy mám vyzkoušená různá nosidla na přebalovací potřeby. Přebalovac taška, která je originální ke kočárku mi vůbec nevyhovala, je to v podstatě jenom obal, kde se všechno válí bez ladu a skladu a když potřebuji 1 konkrétní, tak se musí všechno znovu řádně zamíchat a vítězoslavně vytáhnout po 5 minutách, přičemž ostatní věci ztratí svou pozici a třeba lahvička s pitím se zákonitě do směsi vyleje.Chytám se za hlavu, že právě kvůli sladěné tašce s kočárem, jsem si kočár kupovala. Líbí se mi vaše vychytávka v podobě taštičky, která se asi dá dát napři. do batohu, který preferuji já, protože mi umožňuje dát na stojato čajík, dovnitř jídlo, oblečení a věci na přebalení, včetně věcí pro mě.Ruce pak mám volné pro vzpozející se děcko, které vleču do schodů.
Taky umím šít, tak bych váš výrobek okopírovala, pokud byste byla tak laskavá a vložila na stránku detaily- nějak nemám invenci. Děkuji Petra