Jdi na obsah Jdi na menu
 


Radánek - rady, porady, radit se

               Smyslem Radánka je věnovat se maminkám na mateřské, které mají pocit, že nezvládají všechnu péči o děťátko a o domácnost tak, jak by si představovaly.

                Péče o dítě od narození do tří let je velice náročná a je to velká změna v zaběhaném životě. Každá máma je obdařena dostatečnou dávkou sebekritiky, aby jí bylo jasné, že všechno by mohlo být ještě dokonalejší. Porovnáváním sama sebe s ostatními mámami, s tím co píšou v časopisech a dokonce i s vysílanými reklamami, pak může vzniknout dojem, nejenže není dokonalá, ale dokonce že je špatná máma. Berte toto pojmenování (špatná máma) s nadsázkou. Žádná máma není ve skutečnosti špatná, protože každá se stará tak, jak nejlépe dovede. (Nemluvíme tady o tom, že byste něco schválně flákala.) Ani od četby časopisů pro maminky vás neodrazuji. Je tam opravdu veliká spousta informací i odborných. Ale přesto se zdají být jaksi odtržené od reality. Nezdá se vám?

Víc hlav víc ví - a proto - staňte se spoluautorkami těchto rebelských stránek.

Pokud máte zajímavé, osvědčené tipy, rady, nápady - pište, pište, pište.

             Nechceme přece nic šidit, jen mít dostatek času pro děťátko, protože ono ho spotřebuje nejvíc, a taky někdy malou chvilku pro sebe, protože nemít nějakého vlastního koníčka, to je jako žít jen napůl.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Odpověď - Kontakt

(Za Radánek - Šárka, 7. 1. 2011 12:01)

Ahoj Aleno,

díky za tvůj zájem, ráda přidám do Radánka něco nového. Takže buďto můžeš přidat komentář přímo pod nějaký článek, nebo do rubriky Prostor pro váš komentář (vstup přes menu), nebo mi prostě napiš email na adresu "Radanek.estranky@centrum.cz"
Budu se těšit.
S pozdravem Šárka

kde na vás najdu nějaký kontakt?

(alena, 5. 1. 2011 14:10)

Dobrý den, spolumámy,

moc se mi líbí tyto stránky. Je to správná poloha mezi sterilním časákem pro SUPERMATKY s 80% reklam a bulvárními radami typu Nenechte své dítě spadnout z balkonu... ale abych mohla přidat svých pár vychytávek, nemůžu nikde najít žádný kontaktní mail... jde to jen takto, přes komentář? Díky za info, Alena