Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přebalovací pult

6. 8. 2007

Zařiďte si přebalovací pult na pračce!

Pokud máte pračku 60 x 60 cm  v koupelně a alespoň minimální prostor okolo, je to dobré a praktické místo na přebalování děťátka.

Přebalovací pult nebo stůl v dětském pokoji anebo ložnici je moc pěkná věc, velice brzy ale zjistíte, že mít vodu nablízku je výhodné.

Čistící ubrousky jsou dobré na cestování, ale při několikerém pokakání denně je nejjednodušší dítě umýt rovnou vodou - maličké miminko v umyvadle, větší pak osprchovat.

I po večerním koupání pak nemusíte přenášet mokré miminko do jiné místnosti, utřete ho a ošetříte přímo ve vyhřáté koupelně.

Potřeby na přebalování a ošetřování si rozložíte na poličky, pokud nejsou, dají se použít závěsné kapsáře.

Pračku lze použít až do výšky dítěte 87 cm (prozatím).

Přebalovací pult nebo stůl v dětském pokoji anebo ložnici také nezahazujte, velice dobře se hodí na převlékání a jiné "suché" ošetřování děťátka.

 

Co nesmí na přebalovacím pultu chybět:

látkové plinky (dobře se do nich miminko utírá), jednorázové plinky, kapky do nosa, nosní odsávačka, sprej na čištění nosa (např. Mar), vatové tyčinky, čtverečky z buničité vaty, dětské tamponky (drogerie DM), "dětská alpa" Betadine, čistící ubrousky, papírové ubrousky, hračky na zabavení, krémy a olejíčky na ošetřování, krémy na opruzeniny, kartáček na vlásky, sáček na drobný odpad, igelitové sáčky na pokakané plinky, výzdoba kachliček

Na pračce je položená omyvatelná měkká přebalovací podložka překrytá látkovou plinkou - položím, utírám, mokrou plinku vyměním

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář